ביתפירות יםסרטנים

סרטן בלנצ'ינג - מדריך והדרכה בשיטת בישול

סרטנים הוא מעדן פירות ים טעים שניתן לבשל במגוון דרכים. עם זאת, לפני בישול סרטנים, חשוב להלבין אותו. הלבנת סרטנים כרוכה בהרתחה קצרה במים מומלחים לפני הבישול כדי לשפר את הטעם והמרקם שלו. שיטת בישול זו גם מקלה על הטיפול והסרה של הסרטנים מקליפתם. הלבנת סרטנים עשויה להיראות כמו משימה מרתיעה, אבל עם ההוראות וההדרכה הנכונות, כל אחד יכול לעשות את זה! במדריך זה, ניקח אתכם בתהליך שלב אחר שלב של הלבנת סרטנים, כולל המרכיבים שתזדקקו להם, הכלים הנדרשים והטכניקה הנכונה כדי להבטיח תוצאות מושלמות בכל פעם. אז, בין אם אתה בשלן ותיק או מתחיל, בוא נצלול פנימה ונגלה כיצד להלבין סרטנים כמו מקצוען!

מדוע חשוב להלבין סרטן

הלבנת סרטן היא שלב חיוני בבישול סרטן. זה עוזר להסיר כל זיהומים וחיידקים שעלולים להימצא על קליפת הסרטן. זה גם עוזר לשחרר את הבשר מהקליפה, מה שמקל על הסרתו. הלבנה של הסרטן לפני הבישול עוזרת גם לשפר את הטעם והמרקם הטבעיים שלו.

כאשר מלבינים סרטן, חשוב להשתמש במים מומלחים כדי לשפר את הטעם של הסרטן. המלח גם עוזר להוציא את המתיקות הטבעית של הבשר. הלבנת הסרטן גם עוזרת לבשל מעט את הסרטן, מה שמקל על הטיפול והסרה מהקליפה.

הלבנת הסרטן עוזרת גם להסיר ריחות לא נעימים שעלולים להימצא על הסרטן. זה עוזר להעלים כל ריחות דגים או מלחים, מה שהופך את הסרטן למהנה יותר לאכילה. הלבנת הסרטן עוזרת גם לשפר את הצבע הטבעי של הסרטן, מה שהופך אותו ליותר מושך מבחינה ויזואלית.

מרכיבים וכלים הדרושים להלבנת סרטן

כדי להלבין סרטן, תזדקק למרכיבים ולכלים הבאים:

רכיבים:

- סרטנים חיים

- מלח

- מים

כלים:

- סיר גדול

- מלקחיים

- מסננת או מסננת

- אמבטיית קרח

בבחירת סרטנים חיים, חשוב לבחור סרטנים שעדיין חיים ופעילים. זה מבטיח שהסרטן טרי ובטוח לאכילה. אם הסרטן אינו זז או נראה איטי, ייתכן שהוא לא בטוח לאכילה.

בעת הלבנת סרטן, חשוב להשתמש בסיר גדול כדי להבטיח שהסרטן שקוע במלואו במים. זה עוזר להבטיח שהסרטן מבושל בצורה אחידה ויסודית. סיר גדול מסייע גם במניעת צפיפות, שעלולה לגרום לבישול לא אחיד.

מלקחיים חיוניים בעת הלבנת סרטן, מכיוון שהם עוזרים לטפל בסרטן החם בבטחה. יש צורך גם במסננת או מסננת כדי לנקז את הסרטן לאחר ההלבנה. אמבטיית קרח נחוצה גם בעת הלבנת סרטן, מכיוון שהיא עוזרת לעצור את תהליך הבישול ולקרר את הסרטן במהירות.

מדריך שלב אחר שלב להלבנת סרטן

עכשיו כשיש לכם את כל המרכיבים והכלים הדרושים, בואו נצלול לתהליך שלב אחר שלב של הלבנת סרטנים.

שלב 1: הכן את המים המומלחים

מלאו סיר גדול במספיק מים כדי לטבול את הסרטן במלואו. הוסף מלח למים, תוך שימוש בכפית 1 של מלח לכל ליטר מים. מביאים את המים לרתיחה מתגלגלת על אש גבוהה.

שלב 2: הוסף את הסרטנים החיים למים

בעזרת המלקחיים מוסיפים בזהירות את הסרטנים החיים למים הרותחים. הקפידו לטבול את הסרטן במלואו במים כדי להבטיח בישול אחיד. מכסים את הסיר במכסה ומחזירים את המים לרתיחה.

שלב 3: להלבין את הסרטן

לאחר שהמים חזרו לרתיחה, הלבינו את הסרטן במשך 2-3 דקות. היזהר לא לבשל יתר על המידה את הסרטן, מכיוון שזה עלול לגרום לבשר קשה וגומי. השתמשו במלקחיים כדי להסיר את הסרטן מהמים הרותחים והניחו אותם באמבט הקרח.

שלב 4: מצננים את הסרטן

הניחו לסרטן להתקרר באמבט הקרח למשך 3-5 דקות, או עד להתקררות מלאה. זה עוזר לעצור את תהליך הבישול ולקרר את הסרטן במהירות.

שלב 5: רוקנו את הסרטן

בעזרת המסננת או המסננת, רוקנו את הסרטן מאמבט הקרח. לייבש את הסרטן במגבת נייר ולהסיר את עודפי המים.

שלב 6: מבשלים את הסרטן

כעת, כשהסרטן מולבן, הוא מוכן לבישול בשיטה המועדפת עליך. בין אם אתם צולים, אופים או מקפיצים את הסרטן, הלבנתו תחילה מבטיחה שיהיה קל יותר לטפל בו ולהסירו מהקליפה.

דבר אחרון

הלבנת סרטן עשויה להיראות כמו משימה מרתיעה, אבל עם ההוראות וההדרכה הנכונות, כל אחד יכול לעשות את זה! על ידי ביצוע השלבים הפשוטים האלה, אתה יכול להבטיח שהסרטן שלך מולבן בצורה מושלמת בכל פעם. סרטן הלבנה לא רק משפר את הטעם והמרקם הטבעיים שלו, אלא גם מקל על הטיפול והסרה מהקליפה. אז, בין אם אתם בשלנים ותיקים ובין אם אתם מתחילים, נסו להלבין את הסרטן שלכם עוד היום וגלו כיצד שיטת הבישול הפשוטה הזו יכולה לקחת את מנות הסרטנים שלכם לשלב הבא!

רעיונות להכנת תפריט סרטנים בישול והלבָּנה
מתאבן סרטן ארטישוק

מתאבן סרטן ארטישוק יכול להיות בדיוק המתכון ללא חלב ופסקטרי שחיפשתם. למנה זו יש 118 קלוריות , 8 גרם חלבון ו -7 גרם שומן למנה. מתכון זה מגיש 9 ומחירו 1.31 דולר למנה. אדם אחד התרשם מהמתכון הזה. המתכון הזה מטעם Taste of Home דורש חומץ, שן שום, חומץ יין אדום ובזיליקום. מההכנה לצלחת, המתכון הזה לוקח בערך 25 דקות . עם ציון של 30% , המנה הזו לא כל כך מעולה. אם אתה אוהב את המתכון הזה, תסתכל על המתכונים הדומים הבאים: מתאבן מישהו? מטבל ארטישוק וסרטנים , מתאבן סרטנים ופיצה סרטנים מתאבן .

מטבל סרטן ארטישוק תרד

אם אתה רוצה להוסיף עוד מתכונים פסקטאריים לקופסת המתכונים שלך, מטבל סרטנים ארטישוק תרד עשוי להיות מתכון שכדאי לך לנסות. מתכון זה מכיל 20 מנות עם 199 קלוריות , 5 גרם חלבון ו -9 גרם שומן כל אחת. תמורת 95 סנט למנה , מתכון זה מכסה 3% מהדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. הסופרבול יהיה אפילו יותר מיוחד עם המתכון הזה. זה עובד היטב בתור מזנון במחיר סביר מאוד. כמה אנשים הכינו את המתכון הזה, ו-29 יגידו שהוא הגיע למקום. לכו לחנות וקחו חמאה, אגוז מוסקט טחון, שום ועוד כמה דברים כדי להכין אותו היום. מההכנה ועד הצלחת, המתכון הזה לוקח בערך 40 דקות . זה מובא אליך על ידי Allrecipes. בכל השיקולים, החלטנו שהמתכון הזה ראוי לציון של 22% . הציון הזה גרוע למדי. נסה מטבל ארטישוק תרד חם סרטנים , מטבל סרטנים חם, תרד וארטישוק , ומטבל מדהים של סרטן ארטישוק תרד למתכונים דומים.

עוגות תפוחי אדמה-סרטנים עם חמאת ליים

זקוקים ל- pescatarian hor d'oeuvre ? עוגות תפוחי אדמה-סרטנים עם חמאת ליים יכולות להיות מתכון נפלא לנסות. מתכון זה מגיש 12. תמורת 86 סנט למנה , מתכון זה מכסה 10% מהדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. חלק אחד של המנה הזו מכיל בסביבות 8 גרם חלבון , 22 גרם שומן ובסך הכל 256 קלוריות . המתכון הזה מטעם Taste of Home דורש מלח, קליפת ליים, בצל וביצה. מתכון זה אהוב על 1 אוכלי אוכל וטבחים. מההכנה לצלחת, המתכון הזה לוקח בערך 25 דקות . בכל השיקולים החלטנו שהמתכון הזה ראוי לציון של 32% . הציון הזה גרוע למדי. מתכונים דומים כוללים עוגות סרטנים עם ג'ינג'ר וליים , עוגות סרטנים עם רוטב ליים ועוגות סרטן מיין עם איולי ליים .

הכנפיים של דוד בובה

אם אתה רוצה להוסיף עוד מתכונים אמריקאים לקופסת המתכונים שלך, הכנפיים של דוד בובה עשוי להיות מתכון שכדאי לך לנסות. מנה אחת מכילה 494 קלוריות , 25 גרם חלבון ו -38 גרם שומן . מתכון ללא גלוטן וקטוגני זה מגיש 6 אנשים ועולה $1.87 למנה . רק אנשים בודדים הכינו את המתכון הזה, ואחד היה אומר שהוא הגיע למקום. תערובת של רוטב חריף, אבקת שום, חמאה וחופן מרכיבים אחרים הם כל מה שצריך כדי להפוך את המתכון הזה לכל כך טעים. זה עובד היטב בתור מזנון די זול. מההכנה ועד הצלחת, המתכון הזה לוקח בערך 24 שעות ו-35 דקות . זה מובא אליך על ידי Foodnetwork. בכל מקרה, החלטנו שהמתכון הזה ראוי לציון של 40% . הציון הזה גרוע למדי. מרטיני הסרטן של דוד בובה , פאי סיר פירות ים של דוד בובה וכנף חרדל דבש בורבון של דוד בובה דומים מאוד למתכון הזה.

Delaware Blue Crab Boil

Delaware Blue Crab Boil דורש כ -50 דקות מתחילתו ועד סופו. מתכון זה מכיל 6 מנות עם 54 קלוריות , 3 גרם חלבון ו -3 גרם שומן כל אחת. עבור $1.37 למנה , מתכון זה מכסה 13% מהדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. 8 אנשים התרשמו מהמתכון הזה. לא הרבה אנשים באמת אהבו את ההידור הזה. תערובת של אבקת צ'ילי, זרעי חרדל, שמיר וחופן מרכיבים אחרים הם כל מה שצריך כדי להפוך את המתכון הזה לכל כך טעים. זוהי אפשרות טובה אם אתה עוקב אחר דיאטה צמחונית ללא גלוטן, ללא חלב, פליאולית ולקטו אובו . זה מובא אליך על ידי Allrecipes. בכל השיקולים החלטנו שהמתכון הזה ראוי לציון של 97% . הציון הזה סופר. מתכונים דומים הם רתיחה של סרטן , רתיחה של סרטן ו- Carolina Crib Boil .

סלט סרטני אבן

זקוקים למזנון ללא חלב ופסקטרי ? סלט סרטני אבן יכול להיות מתכון מצוין לנסות. מתכון זה מכיל 18 מנות עם 141 קלוריות , 8 גרם חלבון ו -7 גרם שומן כל אחת. תמורת 86 סנט למנה , מתכון זה מכסה 9% מהדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. אדם אחד מצא את המתכון הזה טעים ומשביע. מההכנה ועד הצלחת, המתכון הזה לוקח בערך 50 דקות . אם יש לכם סלרי, בשר סרטני אבן שנקטף, עלי כוסברה ועוד כמה מרכיבים בהישג יד, תוכלו להכין אותו. זה מובא אליך על ידי Foodnetwork. בכל השיקולים החלטנו שהמתכון הזה ראוי לציון של 32% . הציון הזה גרוע למדי. נסה סלט תרד תינוק וסרטני אבן , סרטן אבן עם רוטב חרדל ורטבי טבילה של סרטן אבן למתכונים דומים.

עוגות סרטנים

אם יש לך בערך שעה ו-5 דקות לבלות במטבח, עוגות סרטנים עשויות להיות מתכון pescatarian אדיר לנסות. מתכון זה מגיש 8. עבור $1.74 למנה , מתכון זה מכסה 15% מהדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. למנה זו יש 349 קלוריות , 9 גרם חלבון ו -31 גרם שומן למנה. תערובת של תיבול סרטנים, מיונז, פטרוזיליה שטוחה וחופן מרכיבים אחרים הם כל מה שצריך כדי להפוך את המתכון הזה לכל כך טעים. רק אנשים בודדים הכינו את המתכון הזה, ו-5 יאמרו שהוא הגיע למקום. זה מובא אליך על ידי Foodnetwork. אם לוקחים בחשבון את כל הגורמים, המתכון הזה זוכה לציון של 44% , וזה די טוב. נסה עוגות סרטנים כמו צריף הסרטן של ג'ו , עוגות סרטנים ועוגות סרטנים למתכונים דומים.

עטיפות של סלט סרטנים

עטיפות סלט סרטנים עשויות להיות מתכון טוב להרחבת תיבת מתכוני ההזדקנות שלך. מתכון זה מכיל 6 מנות עם 290 קלוריות , 11 גרם חלבון ו -16 גרם שומן כל אחת. עבור $1.06 למנה , מתכון זה מכסה 8% מהדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. אדם אחד מצא שהמתכון הזה טעים ומשביע. לכו לחנות וקחו חרדל, תבלין חמוצים, גבינה שוויצרית ועוד כמה דברים להכנתם היום. הוא מובא אליך על ידי Taste of Home. מההכנה ועד הצלחת, המתכון הזה לוקח בערך 10 דקות . בסך הכל, המתכון הזה זוכה לציון די גרוע של 28% . מתכונים דומים הם עטיפות סלט סרטנים כחולות גוש , עטיפות חסה סרטנים שמנת , ועטיפות טונה וסרטן ואבוקדו .

Delaware Blue Crab Boil

Delaware Blue Crab Boil דורש כ -50 דקות מתחילתו ועד סופו. עבור $11.15 למנה , מתכון זה מכסה 52% מהדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. מתכון זה מגיש 6. מנה אחת מכילה 540 קלוריות , 107 גרם חלבון ו -8 גרם שומן . לכו לחנות וקחו אבקת צ'ילי, מרווה, שמיר ועוד כמה דברים כדי להכין אותו היום. מתכון זה אהוב על 1 אוכלי אוכל וטבחים. זה עובד היטב כמנה עיקרית יקרה. זה מובא אליך על ידי Allrecipes. זוהי אפשרות טובה אם אתה עוקב אחר דיאטה ללא גלוטן, ללא חלב, פליאולית ותזונה ראשונית . בסך הכל, המתכון הזה זוכה לציון ספונקולרי אדיר של 86% . אם אתה אוהב את המתכון הזה, תסתכל על המתכונים הדומים הבאים: רתיחה של סרטן , רתיחה של סרטן ו- Carolina Crib Boil .

פטריות ממולאות בסרטן

אם יש לך בערך 25 דקות לבלות במטבח, פטריות ממולאות בסרטן עשויות להיות מתכון פסקטארי יוצא מן הכלל לנסות. תמורת 5.98 דולר למנה , תקבלו מנות מתנות שמגישה 2. מנה אחת מכילה 619 קלוריות , 37 גרם חלבון ו -26 גרם שומן . המתכון הזה מ- Foodnetwork דורש פלפל, מלח, בשר סרטנים ואבקת שום. 42 אנשים שמחו שניסו את המתכון הזה. אם לוקחים בחשבון את כל הגורמים, המתכון הזה זוכה לציון של 91% , וזה מרהיב. נסה פטריות ממולאות סרטנים , פטריות ממולאות סרטנים ופטריות ממולאות סרטנים למתכונים דומים.

סרטונים להכנת תפריט סרטנים בסגנון שונה
איך לבשל ולנקות סרטן Dungenessבדוק את סרטון הסרטנים החדש והמשופר שלי כאן: **** ו... בדוק ...
איך לבשל לובסטר: מתכון מאת פרנק ג'ובאניני, 3 כוכבי מישלן Hotel de Ville, Crissier3 כוכבי מישלן שיעור בישול פרנק ג'ובאניני במלון דה ויל, קריסייר. חלק שני. בסרטון זה תוכלו לראות מתכון שלב אחר שלב...
רתיחה של סרטנים קייג'ון מושלמת עם חמאה חריפהתודה ל-KitchenAid שנתנה חסות לסרטון זה, בדוק את מדיח הכלים של KitchenAid FreeFlex™ Third Rack כאן: ...
איך לבשל טפרי סרטן אבןבפרק זה ג'וש האריס הולך לסרטני אבנים והדגים כיצד לבשל ציפורני סרטן מאבן.
איך להלבין בשר בצורה נכונה
טיפים וטריקים לתפריט בישול והלבָּנה סרטנים
רעיונות נוספים לתפריט הקשורים לבישול והלבָּנה סרטנים